Daganiané jsou lidskou kulturou v období renesance. Jejich předci, Suderiané dostali od Antiků úkol chránit ZPM. Ty ho pojmenovali Potentia, a chránili ho dokud je nezničili Wraithové. Poté bylo ZPM 10 tisíc let na planetě schované.
 

 
 

Rady pro nováčky

Neutrální nabídka

Obchodní okno trvá 1-20 min.
To znamená, že kdykoli v tomto časovém rámci může proběhnout neutrální nabídka.
Neutrální nabídky padají od poslední nabídky +40 až 60 minut, cena se počítá počet dní od restartu * 3000 až 15000 * tvoje měna (=těžba jedné výrobny), u obra je to dvojnásobek.
Script doplňuje neutrální nabídky vzdy 10 planet.(novinka od tohoto veku)

1) Po prvním přihlášení do hry si nastavím politiky TĚŽAŘ a KOLONISTA.
POZOR - Nebudu hned osídlovat planety, ale počkám, až bude celorasová politika přehozena na kolonizaci (to bude cca po 12 hodinaách od začátku věku), protože vím, že když osídlím za kolonizace, budu mít na každé planetě 100 M lidí.

2) Koupím si hrdinu STAVITELE (nebudu kupovat kolonizátora, protože se to nevyplatí) - naquadrie budu utrácet pouze podle pokynů vlády!!

3) Postavím na domovské planetě 200 kasáren, aby nezemřela arma, která by mi mohla po přepočtu přijít.

4) Jestliže bude politika přehozena na kolonizaci, osídlím 19 skalnatých planet . Výrobny zastavovat nebudu, protože počkám, až bude celorasová politika infrastruktura (výrobny jsou zatím dvakrát dražší)

5) Přepnu politiku státní zřízení na FARMÁŘ a zastavím na každou nově osídlenou všechny města a na všech 19 skalnatých planet postavím zbytek výrobny.

Vím, že pak dostanu další informace, jak vydělat co nejvíc.
Vím taky, že toto se týká všech hráčů sběračů planet, výzkumníků i UT týmu. Jsou to informace na počátek věku na první 3 dny, Po 3 dnech se úlohy rozdělí.

Jinak se řiďte Nárdoní Poštou a užíte si hru! :-)
Vláda